Biznes ogłoszenie Polska

Karpaty. Nowoczesna domek letniskowy w górach w zamkniętym miasteczku.

Dodano: listopada 06, 2017 5:19 p.m. publishDo góry
Karpaty. Nowoczesna domek letniskowy w górach w zamkniętym miasteczku.
 
Październik 2.500 UAH / dzień
Listopad 3.000 UAH / dzień
Grudzień 3.500 UAH / dzień (do 25 grudnia)
Nowy Rok jest zajęty.
Styczeń 7.000 UAH / dzień (5-15 stycznia).
Zima 4.500 UAH / dzień (16 stycznia-28 lutego)

Chata Mykulychyn 5 minut jazdy do Jaremcze. 17 km do Bukoveli. Tutaj sezon wakacyjny trwa cały rok. W zimie - oczywiście narciarstwo (najlepszy ośrodek narciarski na Ukrainie Bukovel 20 minut). Chata znajduje się w zamkniętym elitarnym miasteczku klubowym, na pograniczu lasu, 50 metrów od rzeki Prut (na zdjęciu). W odległości 300 m od centrum miasta Mykulychyn, na wzgórzu, dom jest całkowicie ukryty przed wzrokiem. W odległości 100 m znajduje się prywatny browar, który w 2013 roku zajęło pierwsze miejsce w przygotowaniu piwa. W ciągu 5 minut jazdy centrum SPA: łaźnie, sauny, jacuzzi, basen.
Cieszący się aromatami karpackich świąt, można podziwiać panoramę gór z naszego pokoju. Domek jest nowy, dwupiętrowy, posiada 4 sypialnie dla 8 osób, pokój dzienny, jadalnię, 2 łazienki, ciepłą podłogę. Każdy pokój posiada telewizor, internet. Na terenie w pełni wyposażonego grilla. Altanka, plac zabaw. Teren miasta otacza kamienny ogrodzenie. Od 3 dni, bez zwierząt domowych, maks. 8 osób.
Aby dostać się tam jest bardzo prosta: pociągiem Kijów-Rakhiv lub Lwów-Rakhiv do Yaremche, a następnie autobusem (aby przejść 15-20 minut) lub pociągiem do Mykilychyn. Możemy zorganizować transfer.

Cena: 397.5 PLN
Autorem ogłoszenia: Anna Alieva
 
Udział reklamy:    
Cena: 397.5 PLN
 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create