Karpaty. Nowoczesna domek letniskowy w górach w zamkniętym miasteczku. Dzienny czynsz.

Rubryka: Handel hurtowy towarami przemyslowymi
Dodano: stycznia 31, 2018 11:50 a.m. publishDo góry
Karpaty. Nowoczesna domek letniskowy w górach w zamkniętym miasteczku. Dzienny czynsz.
 
Cena: 5 000 UAH. dziennie (bez prowizji)

Karpaty. 5 minut jazdy samochodem do Jaremczy. 17 km do Bukoveli. Tutaj sezon wakacyjny trwa przez cały rok. W zimie - oczywiście na nartach (najlepszy ośrodek narciarski Ukrainy Bukovel 20 minut). Domek znajduje się w zamkniętym elitarnym mieście klubowym, na granicy lasu, 50 metrów od rzeki Prut. W odległości 300 m od centrum Mykulyczyn, na górze, dom jest całkowicie ukryty przed wścibskimi oczami. W odległości 100 m znajduje się prywatny browar, który w 2013 roku zajął pierwsze miejsce w przygotowaniu piwa. W 5 minut jazdy centrum SPA: łaźnie, sauny, jacuzzi, basen.
Rozkoszując się aromatem jodły karpackiej, można podziwiać panoramę gór wprost z pokoju. Domek jest nowy, 2-kondygnacyjny, ma 4 sypialnie dla 8 osób, salon, jadalnię, 2 łazienki, podgrzewaną podłogę. W każdym pokoju znajduje się telewizor, Internet. Na terenie w pełni wyposażony grill. Altana, plac zabaw. Terytorium miasta jest otoczone kamiennym ogrodzeniem. Od 3 dni, bez zwierząt domowych, maksymalnie 8 osób.
Aby się tam dostać jest bardzo proste: pociągiem Kijów-Rachów lub Lwów-Rachów do Jaremcze, następnie autobusem (do 15-20 minut) lub pociągiem do Mykulychyn. Możemy zorganizować przelew.
Zdjęcia na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/seventh.heaven.cottage/
Cena: 630.27 PLN
Autorem ogłoszenia: Anna Alieva
 
Ta reklama  Ukraińską
Udział reklamy:    
Cena: 630.27 PLN
Współpracuje z TIUS.pl 1 rok 2 miesiące 25 dni
Adres:
 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create